| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @ | English

Česká zemědělská univerzita v Praze

O ČZU Fakulty a součásti Studium Věda a výzkum Mezinárodní vztahy Absolventi Aktuality
Home
Za obsah odpovídá:
JUDr. František Janouch
Obsah vytvořil:
Mgr. Josef Beránek
Publikováno:
9. 5. 2016
Vizualizace (b)

Home

Aktuality

Miss Agro 2016 již zítra!

Finále jedné z největších studentských akcí v Praze – festivalu Miss Agro 2016 – se uskuteční v areálu České zemědělské univerzity v Praze Suchdole zítra od 14:00 hodin. Hlavní program začíná v 16:00, vstup volný.

Letošní 18. ročník Miss Agro nabídne dvě legendy české hudební scény, kapely Buty a Sto zvířat, a jednu vycházející hvězdu, mladou elektroswingovou kapelu Mydy Rabycad. Právě ta si zahraje v červnu na festivalu Glastonbury v Anglii, jako první česká kapela po osmi letech.

Mezi hudebními vystoupeními se návštěvníkům v několika vstupech představí 10 krásných finalistek soutěže, které můžete podpořit ve dvou doprovodných diváckých kategoriích na www.missagro.cz. Jako speciální host při závěrečném defilé dívky doprovodí zpěvák Jan Nedvěd ve speciální live show.

Na akci budou pro návštěvníky připraveny stánky s občerstvením a bohatý doprovodný program. Akci pořádá studentská organizace ČZU MEDIA z.s., mimo jiné provozovatel webového portálu http://www.iZUN.eu, ve spolupráci se studentskou organizací ČZU:Go! z.s.
 
page foot